Obchodné podmienky

Obchodní podmínky

Společnosti Kaytak s.r.o pro provoz internetového obchodu na adrese www.mobilon.cz

Ceny - uvedené v internetovém obchodě , platí výhradně pro nákup produktů prostřednictvím Online obchodu. Cena platí pro samotný produkt a neobsahuje instalaci, poradenskou činnost , dopravní ani žádné jiné náklady , pokud to není výslovně uvedeno v popise produktu .

Objednávka zboží - vystavením objednávky se kupující zavazuje za objednané zboží nebo službu zaplatit kupní cenu podle podmínek uvedených v objednávce . Platná a řádně nestornovaná objednávka se považuje za kupní smlouvu . Porušením povinností vyplývajících z objednávky nejpozději do deseti dnů od vystavení objednávky se považuje za porušení těchto obchodních podmínek .

Stornování objednávky - Objednávku je možné stornovat bez poplatku, pokud je ve fázi Přijatá a to pouze v den vystavení objednávky. Objednávku je možné stornovat přímo v internetovém obchodě, nebo jakýmkoli způsobem uvedeným na stránce Kontakt . Stornování objednávky po tomto termínu, nebo , pokud je již objednávka ve fázi Vyřizuje se , je možné pouze po dohodě s dodavatelem . Potvrzení stornování objednávky Vám bude zasláno na Vaši e - mailovou adresu.Predávajúci si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo část objednávky v těchto případech :

  •     zboží se nevyrábí nebo nedodává
  •     zboží je dlouhodobě nedostupné
  •     změnila se výrazným způsobem cena zboží


V případě, že tato situace nastane , budeme Vás kontaktovat emailem nebo telefonicky a popřípadě se s Vámi domluvíme na dalším postupu . V případě, že zboží nemá náhradu , bude z objednávky jen zrušeno.

Platba - Maximální cena dobírky spediční službou je 26 000 Kč. Při objednávce nad 26 000 Kč je nutné uhradit zálohu ve výši 10 % z ceny objednávky. Pokud kupující odstoupí , nebo nepřevezme zboží v daném termínu , tato záloha propadá v plné výši ve prospěch prodávajícího .

Poštovné

  • Poštou 100 Kč


Způsob platby

  • Platba na učet
  • Dobírka na poště


Dodávka zboží se provádí způsobem uvedeným v objednávce . Přepravní náklady nejsou zahrnuty v ceně produktu. Cena za dodávku se účtuje ve výši obvyklé na slovenském trhu domluvený způsob dodávky ( zásilkovou službou , kurýrem apod. . ) . Zákazník je povinen zkontrolovat fyzickou neporušenost a kompletnost zboží při jeho přebírání a případné nedostatky uvést do přejímacích dokumentů a nechat potvrdit předávající osobou. Pokud je zásilka viditelně poškozena nebo zničena , nepřebírejte zásilku a ihned kontaktujte dodavatele. Jakékoliv pozdější reklamace ohledně fyzického poškození zboží nebo kompletnosti dodávky není možné akceptovat .

Doba dodávky - Objednávky se realizují do 7 pracovních dnů v případě , že je zboží na skladě. V případě , že se zboží nedistribuovalo z důvodu nedostatku na skladě, distribuuje se okamžitě po jeho dodání na sklad .

Odstoupení od smlouvy - Kupující má právo odstoupit do 14. pracovních dnů bez udání důvodu . Prodávající má právo odstoupit od kupní smlouvy, pokud se objednané zboží nelze dodat z důvodu jeho nedostatku na skladě, nebo pokud si kupující nesplní povinnosti spojené s realizací objednávky . V případě zrušení bude platba vrácena do 15 dnů od obdržení zásilky naší společností.

Záruka a servis - Reklamace z důvodu materiálových nebo výrobních vad hardwarových produktů si můžete uplatnit přímo u dodavatele , nebo v servisním středisku jednotlivých značek . Záruční doba je standardně dva roky , pokud není v popisu produktu uvedeno jinak . Delší záruční dobu nebo rozšíření záruky je možné doobjednat za příplatek . ( Neplatí pro všechny značky ) . Při uplatnění záruky se řiďte pokyny uvedenými v záručním listě, případně nás kontaktujte pro upřesnění uplatnění reklamace.

Ochrana osobních údajů Naše společnost se zavazuje neposkytnout osobní údaje třetí straně pro jakékoliv účely, pokud k tomu zákazník nedá souhlas . Při registraci má zákazník možnost zvolit si zasílání informací o nových produktech nebo jiných marketingových informací od provozovatele internetového obchodu

-Další ustanovení - Prodávající a kupující se dohodli , že plně uznávají elektronickou formu komunikace , zejména prostřednictvím elektronické pošty ( e - mail ) a internetové sítě (www ) , jako platnou a závaznou pro obě strany . Další vztahy neupravené těmito obchodními podmínkami řídí příslušnými ustanoveními Obchodního zákoníku .